Юні дослідники з Рожнівського ліцею

У Косові провели районний етап обласного конкурсу дослідницьких проектів.

7 листопада у Косівській районній військовій адміністрації відбувся II етап обласного конкурсу дослідницьких проектів для учнів 7–8 класів.

У ньому брали участь юні дослідники з Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника. Вони запропонували до уваги членів журі свої роботи у номінаціях «Природознавство. Екологія. Охорона довкілля» та «Фізика. Винахідництво. ЗТЕМ».

Із проектом «Компостувати, а не спалювати: як з користю використати суху рослинність» виступила учениця 7 класу Рожнівського ліцею Софія Хань. У своїй дослідницькій роботі вона вдало аргументувала своє бачення альтернативи шкідливому спалюванню сухостою. Науковий керівник роботи — учителька географії, керівниця гуртка «Географія та ландшафтознавство» Рожнівського ліцею Олександра Галичук.

Про енергозбереження — як крок у майбутнє розповів семикласник Максим Федорук. Юний дослідник акцентує увагу на важливості моніторингу вжитку енергоресурсів, регулюванні витрат теплоносіїв, електроенергії і води, формуванні екологічного світогляду та екологічної свідомості у людей. Науковий керівник роботи — учителька біології Рожнівського ліцею Марія Кричун.

Кваліфіковане журі районного етапу обласного конкурсу дослідницьких проектів визнало Софію Хань і Максима Федорука переможцями конкурсу у відповідних номінаціях. Зараз ліцеїсти готуються до участі в обласному конкурсі.,

Косівська РВА.

Share