Споживчий ринок товарів по Косівському району

Споживчий ринок товарів по Косівському району у січні–вересні 2008 року.

За даними Головного управління статистики в області загальний обсяг продажу населенню споживчих товарів (до якого включено товарооборот торгової мережі та мережі ресторанного господарства підприємств, розрахункові дані щодо обсягів продажу товарів на ринках і фізичними особами-підприємцями) за січень–вересень п.р. становив 343,3 млн.грн., що на 26,6% більше обсягу відповідного періоду 2007р.

Оборот роздрібної торгівлі становив 307,5 млн.грн., що на 26,6% більше обсягу січня–вересня 2007р. По обороту роздрібної торгівлі в розрахунку на одну особу район займає 9 місце серед регіонів області.

Оборот ресторанного господарства (з урахуванням обороту фізичних осіб-підприємців) у січні–вересні п.р. проти січня–вересня 2007р. збільшився на 22,6% і становив 35,8 млн.грн.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб за період з початку поточного року склав 49,4 млн.грн. що у порівнянних цінах більше обсягу січня–вересня 2007р. на 34,0%. По темпу зростання обсягу роздрібного товарообороту підприємств Косівський район займає третє місце серед регіонів області.

Начальник Головного управління статистики
Колімбровський М. М.

Share