Віртуози бензопили демонструють майстерність

Обласне управління лісового і мисливського господарства зобов’язало лісогосподарські підприємства області провести змагання звалювальників лісу.

І ось, після затяжних дощів, погода посприяла звалювальникам лісу, які зібралися 17 липня на околиці с. Лючки в урочищі «Гаївка» Березівського лісництва, щоб, продемонструвавши свою майстерність і вправність, виявити найсильнішого в ДП «Кутський лісгосп». Усі були забезпечені сучасними швидкісними пилами марки «Штіль» та «Хюскварна».

Учасників змагань привітав і побажав їм успішного виступу голова конкурсної комісії змагань головний Фінженер підприємства Павло Ванджурак.

Ранкову лісову тишу порушили дзенькотіння бензомоторної пили та глухий стогін падаючої смереки, яку в заданому напрямку вправно скеровувала рука вальника лісу.

Найвправнішим у виді змагань «звалювання дерева» став Юрій Капак з Косівського лісництва. Першими були: «обрізування гілок» — Василь Геник з Березівського лісництва; «монтаж ланцюга» — знову Юрій Капак; «комбіноване розкряжування» — Юрій Фелищук з Яблунівського лісництва. В комплексному заліку за результатами 4-х видів змагання переможцем став Василь Геник, другим був Василь Поляк з Космацького лісництва, третім — Юрій Капак. Переможець та призери конкурсу-змагання звалювальників лісу нагороджені грамотами та грошовими преміями.

М. Лисишин,
суддя змагань

Share