На благодійному аукціоні у Косові зібрали 740 тис. грн. на підтримку ЗСУ

10 травня 2024 року, за ініціативи Косівської районної військової адміністрації відбувся третій благодійний аукціон, організатором якого виступила громадська організація «Туристична Асоціація «Гуцулія».

На торгах успішно реалізували рекордну за історію аукціонів у Косові кількість лотів – 92 витвори мистецтва авторства відомих митців краю, обдарованої учнівської та студентської молоді, артоб’єктів з відпрацьованої зброї, коштовних монет та пам’ятних медалей від військових.

Захід розпочали молитовним словом отців-деканів Івана Близнюка та Романа Іванюлика, отця Ростислава Близнюка та військового капелана отця Андрія. Вітальне слово мали в.о. голови Косівської районної військової адміністрації Василь Жмендак, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кучма, голова ГО «Гуцулія» Ростислав Мартинюк.

Ліцитатором на аукціоні працював волонтер, засновник ГО «Золоте горно» Сергій Дутка. Вів захід голова ГО «Косів Гуцульський» Роман Хромейчук.

Ініціативу проведення у Косові благодійного заходу на потреби Українського війська підтримали багато небайдужих серцем людей: на аукціоні активно торгувалися за уподобану річ представники бізнесу та місцевої влади, громадських та волонтерських організацій, відомих та впливових людей Косівщини.

Виручені на аукціоні 740 тис. грн. спрямують на підсилення воїнів Збройних Сил України.

«Народна підтримка вкрай важлива для армії, що боронить свою країну. Тільки в єдності ми здобудемо перемогу! Кожна гривня рятує життя! Вірте Збройним Силам України!», — зазначив присутній на торгах офіцер військової частини А0661.

Військовослужбовець від імені свого військового формування відзначив подячною грамотою Косівську районну військову адміністрацію та ГО «Туристична Асоціація «Гуцулія» за допомогу в час важкої боротьби за незалежність України.

«Щиро вдячний всім та кожному зокрема, хто долучився до благодійного аукціону — митцям та меценатам за унікальні лоти, дітям за творчість для бійців української армії, людям доброї волі за жертовність, керівництву ресторану «Водограй» за гостинність, дружній команді ГО «Гуцулія» за тісну та плідну співпрацю, — такими словами Василь Жмендак завершив аукціон. – Разом до перемоги!».

Косівська районна військова адміністрація

Share