Володимир Валерійович Гаранін

Віддав життя за Україну.

Народився 14 червня 1978 року в м. Косові. Під час навчання у 7-му класі серйозно зацікавився туризмом і альпінізмом. Входив до складу районної команди з туризму. Навіть побував на тренувальних зборах з альпінізму на Кавказі. Гори були любов’ю усього його життя, до них він поспішав, як тільки мав змогу.

Володимир Гаранін був людиною непростої долі, але у трагічний для Батьківщини час зумів вибратися зі складної життєвої колії і завершив свій земний шлях Героєм.

4 березня 2022 року він добровольцем вступив у ЗСУ. Служив в 65-й окремій механізованій бригаді, в кулеметному взводі. Воював відважно, був поранений.

6 червня 2023 року отримав від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного нагрудний знак «Золотий хрест». Ним нагороджують осіб рядового і сержантського (старшинського) складу ЗСУ за успішне виконання бойових завдань, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування.

26 вересня 2023 року поблизу селища Зарічне Лиманської міської громади Краматорського району Донецької області Захисник віддав Україні найдорожче — своє життя.

У Володимира Гараніна залишилися дружина, двоє доньок і мама.

Косівська громада гідно зустріла і провела до місця вічного спочинку Героя, який повернувся додому на щиті. Земляки збережуть пам’ять про Володимира Гараніна і всіх українських воїнів, які полягли на полі бою, захищаючи нашу свободу і право жити на рідній землі.

«Гуцульський край», №40, 6.10.2023 р.

Share