Понад 300 учасників обговорили проблеми громад — проєкт “Впливові” активно діє у різних регіонах країни

З 11 по 29 вересня команда “Впливових” організувала 25 круглих столів у відібраних до участі у проєкті громадах.

Метою зустрічей було підтримати діалог молоді та представників органів місцевого самоврядування через проведення круглих столів та підвищення ефективності взаємодії сторін в процесі реалізації проєкту “Впливові”. 25 громад підписали меморандуми про співпрацю із ГО “Українська Академія лідерства” і отримали можливість працювати із менторами, котрі допоможуть молоді з цих громад навчатися проєктному менеджменту.

В процесі роботи молодь вчилася визначати актуальні проблеми у своїх громадах,  пріоритезувати їх та стратегічно визначати шлях для реального розв’язання цих проблем.

Були залучені представники заходу, сходу, центру, півночі та півдня країни. Всього в обговоренні взяло участь 309 осіб. З них молоді — 199, представників ОМС — 94,  та 16 громадських організацій.

На завершення зустрічей було підписано 25 меморандумів про співпрацю.

Богдан Кохан, менеджер проєкту “Впливові”, ділиться враженнями від поїздок у громади: «Круглі столи стали новим етапом проєкту “Впливові”. На заходах молодь і представники ОМС обмінювалися ідеями щодо вирішення актуальних проблематик і формували рішення щодо подолання цих проблем. Також круглі  столи показали, що в багатьох громадах є чим поділитися для всієї України, як от у Великобичківській громаді — секвої, Богданській громаді — “дикі” Карпати, Южненській громаді — комфорт і затишок міста. Формат круглих столів та комунікація між громадами це також можливість діалогу молоді по всій Україні, оскільки проблеми в багатьох громадах дуже різняться, як от в Ясінянській громаді — забруднення річок, e Шевченківській громаді — відновлення після військових дій на її території».

На круглих столах обговорювали проблеми, що стосуються освіти, розвитку інфраструктури, туризму, екології, благоустрою, співпраці громадськості та представників ОМС. Окремою проблематикою окреслили життя в умовах війни.

«Важливо наголосити, що в усіх громадах до нашої роботи з молоддю доєднувалися представники місцевого самоврядування і працювали в одному просторі з нами, що є дуже важливим і показує молоді, що вони не самі, а їх підтримують. Я дякую кожному та кожній, хто доєднався до круглих столів, попереду у нас плідна робота та нові горизонти!»,  — розповідає Софія Карауланова, координаторка проєкту “Впливові”.

Враженнями також поділилася учасниця проєкту “Впливові”, голова Молодіжної ради Косівської громади, Лідія Кваснюк: «ГМи познайомились з учасниками проєкту від нашої територіальної громади, визначили проблематику молоді та жителів Косівщини в цілому, обговорили недостатню промоцію регіону та визначились з напрямком роботи в даному проєкті. Представники проєкту всіляко допомагали, спрямовуючи хід думок в правильне річище. Також цінним навчальним інструментом для нас став інформаційний онлайн курс від Впливових. Круто, що навчання проходить на платформі, яка є загальнодоступною серед молоді».

Учасники в майбутньому зможуть:

  • шукати необхідний досвід в інших громадах та мережуватися задля втілення спільних справ.
  • знаходити відповіді на різноманітні питання, які стосуються написання грантових заявок, пошуку ресурсів для реалізації проєктів, комунікації з партнерами.
  • шукати партнерів для масштабних проєктів та ініціатив.

Зауважимо, що вступний модуль курсу став доступним учасникам проєкту 2 жовтня, його можна пройти провзаємодіявши із чат-ботом https://t.me/vplyvovi_education_bot. Онлайн курс складатиметься з 7 модулів, які охоплюватимуть всі сфери навичок, необхідних для забезпечення місцевого розвитку.

Додамо, що команда продовжить працювати із молоддю за посередництва менторів, які вже активно менторять навчання та фасилітуватимуть процес написання проєктів. Також команда має амбітну мету — об’єднати спільноту активістів, які зможуть створювати та реалізовувати проєкти соціальної дії та після закінчення цього проєкту у березні.

Більше новин у наших соцмережах:

Фейсбук https://www.facebook.com/vplyvoviua/

Інстаграм https://www.instagram.com/vplyvovi/

Телеграм https://t.me/vplyvovi

Проєкт реалізовується ГО “Українська Академія лідерства” у партнерстві з EasyBusiness спільно з Центром Економічного Відновлення в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Share