Мати двох синів-солдатів

Кожен, хто йде чи їде через Хімчин, обов’язково зверне увагу на будинок у центрі села. Дуже гарний він навесні та влітку, коли привітно виглядає серед зелені. Це — приміщення місцевого поштового відділення.

Про все подбали люди, що в ньому трудяться: і роботу чітко організували, і постаралися, щоб зовні будівля гарно виглядала.

Вранці завжди першою поспішає сюди начальниця відділення, 58-річна Леся Ярославівна Феркаляк. Любить вона свою роботу. Ніби зріднилася з нею, тому й чує від людей тільки хороші слова.
У любові виховала вона двох синів. Навчила їх поваги до людей, бути щирими, правдивими. Всю душу їм віддає.

Коли почалася повномасштабна війна, провела Леся Ярославівна синів на війну — Ореста й Олега. Спочатку важко було у ЗСУ, та хлопці старалися. Знали, що захищають і рідну матір, і Батьківщину. Один з синів — Олег був поранений, зараз перебуває на лікуванні.

— Сьогодні, — говорить Леся Ярославівна, — в державі, як ніколи, потрібні злагода та спокій, аби люди могли працювати. Будь-які коливання і нестабільність негативно впливають на життя українців. Щоб майбутнє було світлим, для цього треба серйозно працювати, і добре, коли є згуртованість, є бачення головної проблеми і шляхів її вирішення.

На роботі у начальниці відділення різні ситуації бували, з різними людьми доводилося справу мати. Головне ж багатство Лесі Феркаляк — це люди, котрі знають її, впізнають, вітаються, дякують за роботу. Вона нікого не принизила і може дивитися спокійно людям у вічі.

Турбує начальницю ВПЗ Хімчина Л.Я.Феркаляк те, що Укрпошта скоротила листонош. «Було у нашому селі чотири листоноші, а зараз — тільки дві», — каже Леся Ярославівна.

Жителі села вдячні матері двох синів Лесі Ярославівні, яка виховала патріотів — захисників нашої держави. Ми дякуємо цим двом воїнам і всім, хто захищає Батьківщину й бореться у цій страшній війні.

Бути начальницею поштового відділення — справа нелегка і дуже відповідальна. З нею успішно справляється Леся Ярославівна Феркаляк. Вона щороку активно проводить передплату нашої районної газети «Гуцульський край», вміє порадити односельцям, які газету чи журнал варто передплатити. Перевагу надає тим друкованим виданням, які відстоюють інтереси незалежної України.

Петро Остафійчук. Село Хімчин.
«Гуцульський край», №36, 8.09.2023 р.

Share