Як працівниці «Івано-Франківськгазу» допомагають ЗСУ

3 місяці вільного часу жінки присвячують волонтерству.

Світлана – слюсар 4 розряду і виконує обов’язки діловода, веде кадрові питання, а ще, окрім того, вона одна з гурту волонтерок, які плетуть шкарпетки для військових.

Світлана розповідає, що плете з дитинства, а навчила її мати. Свого часу жінка багато плела для себе. А зараз, коли з’явилась можливість свої вміння застосувати для допомоги ЗСУ, то звичайно, з радістю погодилась.

«Раніше шкарпетки в’язала лише для дитини, але масштабувати досвід виявилось досить легко. Тож коли Сніжана (голова профспілки Косівської дільниці АТ «Івано-Франківськгаз») запропонувала в’язати шкарпетки для наших колег-газовиків, які зараз у ЗСУ, погодилась ділитись досвідом з іншими дівчатами», – розповідає Світлана.

Зараз у гурті косівських волонтерок постійно близько 15 дівчат. Рахунок готових пар шкарпеток йде вже на сотні. 3 місяці вільного часу дівчата присвячують волонтерству. Шкарпетки плетуть з натуральної вовни найбільш ходових розмірів від 39 до 42.

Світлана особисто сплела вже понад 30 пар шкарпеток. Жінки розповідають, що на виготовлення однієї пари йде день, інколи – два-три, все залежить від кількості вільного часу.

«Відгуки від військових позитивні, кажуть тепло і одразу почуваєшся комфортно», – підкреслює волонтерка.

Також волонтерський актив працівників косівської дільниці АТ “Івано-Франківськгаз” долучаються до різноманітних волонтерських ініціатив: допомагають у виготовленні окопних свічок, а також виготовленні домашньої консервації.

АТ “Івано-Франківськгаз”

Share