Змагалася родина Хімчинського ліцею

Cool Games — це унікальний український проект, який реалізує Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України для проведення цікавих уроків фізичної культури та масового залучення школярів до рухової активності.

29 травня у Хімчинському ліцеї «Інтелект» відбулися змагання родини ліцею «Спорт єднає всіх» за мотивами цього проекту. У них брали участь вчителі, учні, батьки й технічний персонал.

Перед початком змагань дівчата танцювальної студії «Elissa» провели розминку, що підняло настрій всім присутнім.

Всього підготували вісім естафет: «Біатлон 2», «Біатлон З», «Гулівер», «Дід Мазай і зайці», «Класики», «Конвеєр», «Переправа», «Змійка».

За підсумками отриманих балів команди зайняли такі місця: 1 місце — учні (капітан команди Євген Семчишин), 2 місце — технічні працівники (капітан команди Петро Каюк), 3 місце — батьки (капітан команди Роман Підлетейчук), 4 місце — вчителі (капітан команди Мирослав Оленюк).

Кожну команду нагородили грамотами та солодкими призами. Всі учасники естафети показали свої вміння і навички в спорті, а головне — особисто долучилися до популяризації спорту та здорового способу життя.

Директорка ліцею і голова журі Валентина Розвадовська підсумувала: «Ніщо так не згуртує дітей, батьків, працівників ліцею, як спільні дії, емоції, вболівання один за одного. Сьогодні ми в повній мірі відчули це. Наша справа — благородна, адже зібрані під час благодійного заходу 18209 грн використають на допомогу ЗСУ. Наша справа — потрібна, адже хто, як не батьки та вчителі, покажуть дітям, що спорт — це круто!».

Марія ЛУКАНЮК, учениця 8-А класу.
«Гуцульський край», №22, 02.06.2023 року

Share