Текучанець Тарас Лесюк — учасник Кубка світу

Біатлоніст Тарас Лесюк став 29-им в індивідуальній гонці на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдингу (Баварія, Німеччина). 29 місце — особистий рекорд Тараса Лесюка на рівні Кубка світу з біатлону.

Після фінішу у нашого спортсмена був гарний настрій.

«Гонка була нелегка. І фізичний стан не такий хороший, як хотілося б. Чогось не вистачає. Таке відчуття, що біжиш на 80–90 відсотків, і додати тяжко. Можливо тому, що це тільки другий старт після Нового року. Ще хворів трошки перед святами. Треба більше стартів, щоб розігнатися», — розповів Лесюк.

Тарас також наголосив, що йому приємно було бачити вболівальників з українськими прапорами. Це додало спортсмену неабиякої мотивації.

«Я бачив наші прапори і на пристрілюванні, і під час гонки. Ще й своїх знайомих тут зустрів. Дуже приємно бачити наших вболівальників. Надзвичайно приємно відчувати їх підтримку. Більша мотивація з’являється, щоб показати гарні результати», — зазначив спортсмен. До цього найкращим результатом косівчанина була 32-га позиція у короткій індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Кенморі (Канада) у 2019 році.

ПІК: Прикарпатська інформаційна корпорація.

Довідка

Тарас Лесюк народився 21 серпня 1996 року у селі Текучій Косівського району. Почав займатися біатлоном у 2010 році. З 2018 входить до складу основної чоловічої збірної України. У 2017 році завоював бронзову медаль на етапі юніорського Кубка ІВІІ в Поклюці (Словенія), у змішаній естафеті. У сезоні 2018/19 дебютував на Кубку світу, і вже в другій гонці зумів набрати перші кубкові очки. На етапі в канадському Кенморі Лесюк зайняв 32-ге місце в експериментальній короткій індивідуальній гонці. Завершив сезон — 2018/19 Кубка світу на 93-му місці в загальному заліку. Точність стрільби становить 78,6%.

З 25 по 27 серпня 2017 у росії проходив Чемпіонат світу з літнього біатлону серед юніорів. Тарас Лесюк виступав у складі збірної України у гонці на дистанції 12,5 км. Виборов золото і здобув звання чемпіона світу. За підсумками цього чемпіонату Україна завоювала чотири нагороди: 1 золото, 2 срібла і 1 бронзу, що дозволило нашій команді зайняти друге місце в неофіційному загальнокомандному заліку.

Перший тренер Тараса — Микола Попович з Текучої, майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок, учасник зимових Олімпійських ігор 1998 (Японія), багаторазовий чемпіон України і володар Кубка світу (1995) з лижоролерів, дворазовий бронзовий призер світових універсіад.

Share