Лаврук Юрій Миколайович

4 жовтня 1985 року в сім’ї Миколи та Іванни Лавруків, у місті Косові, народився довгоочікуваний синочок Юрчик. Він ріс веселим, безтурботним хлопчиком.

З 1991 року по 2000 рік навчався у Косівській ЗОШ №1, а опісля закінчив Кутське ПТУ, де опанував професію водія. Відслужив у армії. Завжди мав багато друзів, був компанійським і щирим.

У 2008 році Юрій одружився зі своєю коханою Анею. У шлюбі з нею народилися два синочки: Микола та Богдан. Разом збудували міцну сім’ю, тішилися діточками, мріяли про майбутнє…, планували…, але….

11 березня 2022 року Юрій отримав повістку і став на захист України. Служив у зенітно-ракетному взводі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону. Зі слів командира, Юрій був бійцем і другом, в якого не було поганого настрою, він ніколи нікому ні в чому не відмовив, був щирим і надійним для своїх побратимів, залишив після себе багато світлих спогадів.

11 грудня 2023 року під час наступально-штурмових дій ворога Юрій Лаврук загинув біля населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області. Він віддав найцінніше, що мав, — своє життя, за кожного з нас, за наш спокій, за нашу Свободу і Незалежність; вірив у те, що Україна буде вільною, поборе ворога.

Не дочекалися Юрія з війни кохана дружина Дня, любимі синочки Миколка та Богданчик, тато, сестра Галина та її сім’я. Ніколи не забудуть його родина, однокласники, друзі, куми, сусіди, побратими — всі, хто його знав і любив. Висловлюємо щирі співчуття і слова підтримки рідним і близьким загиблого Героя.

Ми завжди пам’ятатимемо жертовний подвиг кожного нашого воїна, кожного солдата, кожного сина, котрий віддав своє життя за наше світле майбутнє, за нашу Незалежність.

Слава Україні! Героям слава!

Share