Новорічно-різдвяний турнір з греко-римської боротьби

У Косівській дитячо-юнацькій спортивній школі «Гірське орлятко» відбувся XXIX міжобласний турнір з греко-римської боротьби на підтримку ЗСУ «Разом до Перемоги», присвячений новорічно-різдвяним святам.

До Косова на змагання завітали спортсмени із м. Тернополя, с. Банилова Чернівецької області, м. Болехова, м. Долини, с-ща Верховини, с-ща Кутів, с. Космача та господарі турніру — команда Косівської ДЮСШ.

Турнір розпочався під звуки Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх героїв, які віддали життя за свободу, гідність і незалежність України.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма та заступник Косівського міського голови Володимир Петричук. Вони привітали юних спортсменів, тренерів, батьків, ветеранів і всіх присутніх у залі з новорічно-різдвяними святами, побажали всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги і перемог у спорті та повсякденному житті.

На спортивному святі відзначили подяками за підтримку та розвиток цього виду спорту на Косівщині ветеранів, тренерів і спонсорів, які в свій час були переможцями та призерами цього турніру, а саме: Юрій Плосконос, Іван Одосій, Микола Попович, Іван Олексюк, Володимир Острук, Дмитро Павлюк, Олег Чекурак, Іван Михайлюк і Руслан Данко.

Яскравим доповненням турніру був виступ народного аматорського ансамблю бандуристок «Сонячна струна» Будинку культури Кутської селищної ради, який заспівав присутнім чудові колядки.

Після відкриття турніру на борцівському килимі змагалися 80 спортсменів у 15-ти вагових категоріях.

Найбільший сплеск адреналіну вболівальники отримали, коли спостерігали за поєдинками у ваговій категорії 25 кг, у яких Інеса Данилюк з Косова у фінальній сутичці з тернополянином Давидом Заберадським розділили перше місце у напруженій боротьбі у двох періодах, набравши по 12 очок.

У підсумку змагань спортсмени Косівщини вибороли медалі різних кольорів.

Серед юнаків 2011–2014 р. н.:

 • вагова категорія 25 кг: 1 місце — Данилюк Інеса (м. Косів), 3 місце — Лазорик Михайло (с-ще Кути);
 • вагова категорія 27 кг: 3 місце — Олексюк Святослав (м. Косів);
 • вагова категорія 29 кг: 2 місце — Данилюк Владислав (м. Косів), 3 місце — Тонюк Роман (м. Косів);
 • вагова категорія 32 кг: 3 місця — Данилюк Денис (м. Косів) і Петрованчук Іван (с. Космач);
 • вагова категорія 35 кг: 3 місце — Гулій Мартін (с-ще Кути);
 • вагова категорія 40 кг: 2 місце — Зюзін Артем (с-ще Кути), З місце — Довбенчук Ілля (м. Косів);
 • вагова категорія 53 кг: 2 місце — Гордій Максим (м. Косів), 3 місце — Петріянчук Максим (м. Косів).

Серед юнаків 2008–2010 р. н.:

 • вагова категорія 35 кг: 2 місце — Гаврищук Данило (м. Косів), 3 місце — Петрованчук Юрій (с.Космач);
 • вагова категорія 41 кг: 3 місце — Попенюк Володимир (с-ще Кути);
 • вагова категорія 48 кг: 2 місце — Будз Марк (с-ще Кути);
 • вагова категорія 52 кг: 2 місце — Радул Михайло (с-ще Кути);
 • вагова категорія 57 кг: 3 місця — Кушнірук Микола (с-ще Кути) і Кушнірчук Матвій (с. Космач);
 • вагова категорія 62 кг: 1 місце — Гаврищук Орест (с. Космач), 2 місце — Лозорик Максим (с-ще Кути), 3 місце — Близнюк Арсен (с-ще Кути);
 • вагова категорія 68 кг: 3 місця — Гордій Арсен (м. Косів) і Мицкан Анатолій (с-ще Кути).

Серед юнаків 2006–2007 р. н.:

 • вагова категорія 55 кг: 3 місце — Кушнірчук Матвій (с. Космач).

У Номінаціях «За кращу техніку» нагородили Данилюк Інесу, а «За волю до перемоги» — Довбенчука Іллю. Переможців і призерів турніру нагородили грамотами, медалями та цінними подарунками.

Косівська ДЮСШ щиро дякує випускникові спортивної школи Іванові Михайлюку за спонсорську допомогу для проведення турніру та керівниці народного аматорського жіночого ансамблю бандуристок «Сонячна струна» Будинку культури Кутської селищної ради Світлані Лазован — за різдвяну атмосферу під час відкриття змагань.

Косівська ДЮСШ «Гірське орлятко».

Share