У Кутах провели традиційний турнір з боксу

19–20 серпня у селищі Кутах проходив XXVI Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Андрія Глебчука — боксера, тренера, судді з боксу міжнародної категорії, засновника та організатора Міжнародного турніру з боксу у селищі Кутах на честь Незалежності України.

Цьогорічний спортивний герць зібрав 90 учасників з нашої області: Івано-Франківська, Коломиї, Городенки, Долини, Тлумача, Калуша, Перегінська, Косова та Кутів. На відкритті турніру отець Михайло Будзан привітав присутніх з величним святом Преображення Господнього, провів спільну молитву та благословив юних спортсменів на вдалу участь у змаганнях.

Селищний голова Дмитро Павлюк також привітав усіх учасників турніру і побажав перемоги сильнішим. Зазначив, що серед учасників і гостей є відомі у минулому боксери, а зараз — тренери юних любителів боксу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів і мирних жителів, які загинули в результаті вторгнення росії на українську землю. Головний суддя турніру — майстер спорту України, учасник бойових дій Василь Хивчук з м. Івано-Франківська.

Почесними гостями змагань були: Сервін Сулейманов — президент Івано-Франківської міської федерації боксу, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу 1998 р., учасник Олімпійських ігор в Сіднеї 2000р.; Сергій Данільченко — чемпіон Європи, призер Олімпійських ігор в Сіднеї 2000 р., призер чемпіонату світу у м. Белфасті, Північна Ірландія.

Турнір пройшов у дружній, доброзичливій, спортивній атмосфері. Всі учасники отримали досвід і приємні емоції від нових знайомств і спілкування.

Переможців і призерів нагородили пам’ятними грамотами та іменними медалями.

Подяка всім спонсорам і тренерам КНП СК «Авангард», відділення боксу, Дмитрові Луцькому і Сергієві Цикаляку, які посприяли в проведенні цьогорічного турніру. У виготовленні грамот і афіш допоміг Михайло Павлюк (видавництво «Писаний Камінь»).

Організаторами турніру виступили Кутська селищна рада та відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

За повідомленням Кутської селищної ради.

Share