Євген Данищук з Розтоків захищатиме рідних на небі

З глибоким сумом і болем повідомляємо, що Кутська громада втратила ще одного відданого захисника України.

20 червня 2022 року, під час виконання військового обов’язку, у бою за нашу Батьківщину, загинув житель с. Розтоків Євген Михайлович Данищук. Це непоправна втрата для родини, нашої громади, Збройних сил та всієї України…

Євген Михайлович народився 1985 року у селі Розтоках. Закінчив Розтоківську ЗОШ І-ІІІ ст. У Чернівецькому фінансово-юридичному інституті здобув базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право», за кваліфікацією бакалавра права. Працював у філії Косівського відділення Ощадбанку на посаді провідного спеціаліста по роботі з проблемними активами.

Два скликання поспіль односельці обирали його Розтоківським сільським головою. Опісля працював у Польщі. Після початку повномасштабної війни Євген — батько трьох неповнолітніх дітей, вірний військовій присязі і своїй Батьківщині — повернувся в Україну, щоб зі зброєю у руках захищати нашу свободу, наш народ, наш демократичний вибір і право на щасливе майбутнє.

Євген Данищук служив у Десятій окремій гірсько-штурмовій бригаді Сухопутних військ Збройних сил України і загинув як Герой. Овдовіла молода дружина, осиротіли троє діточок: 13-річний і 10-річний синочки, чотирирічна донечка. У глибокій скорботі — батьки, брат, уся родина.

Висловлюємо глибокі та щирі співчуття з приводу тяжкої втрати — героїчної загибелі Євгена Данищука — його рідним, близьким, друзям і побратимам.

Нехай спочиває з Богом! Герої не вмирають!
Вічна пам’ять і слава Герою!

Кутська селищна рада.
«Гуцульський край», №25, 24.06.2022 року

Share