Кримінальний огляд

26 травня до Косівського районного відділу поліції надійшло повідомлення від 56-річного косів’янина про те, що невідома особа з його будинку вкрала гроші. На місці події поліцейські встановили, що в період часу з 8 години 26 квітня по 12 годину 13 травня зловмисник пошкодив запірну планку та серцевину замка вхідних дверей, проник у будинок заявника, звідки викрав 43000 гривень.

За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження. Проводяться заходи з метою встановлення особи крадія.

27 травня до районного відділу поліції надійшли матеріали з кіберполіції за зверненням 23-річної мешканки міста Харкова щодо можливих неправомірних дій жителя Косівського району, який під приводом надання у тимчасове орендне користування автомобіля, зловживаючи довірою, шляхом обману заволодів грошима у сумі 10011 гривень, які заявниця переказала на його банківську картку. За фактом шахрайських дій дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України.

28 травня надійшло повідомлення від 43-річної мешканки Рожнівської територіальної громади про те, що її брат, 1977 року народження, два дні не приходить додому. На місці події поліцейські встановили, що 26 травня приблизно о 8 годині ранку чоловік вийшов з дому та пішов до свого знайомого. Об 11 годині вийшов від нього і попрямував додому, однак до свого помешкання так і не повернувся. 28 травня, під час пошуків, його виявили у лісосмузі, неподалік річки, повішаним на дереві. Під час огляду місця події слідів насильницької смерті не виявлено.

Чоловік одружений не був, проживав з матір’ю, сестрою і її чоловіком. Чому покійний покінчив життя самогубством, родичам невідомо, раніше такого вчинити не намагався, наміру такого не висловлював. Тіло чоловіка доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

28 травня надійшло повідомлення від 52-річної жительки Кутської територіальної громади про те, що виявили тіло сусіда без ознак життя. Чоловік зловживав алкогольними напоями. На місці події поліцейські встановили, що в селі Тюдові у власному житловому будинку помер 50-річний чоловік. Під час огляду місця події слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

31 травня надійшло повідомлення від 46-річного косів’янина про те, що протягом вихідних днів невідома особа зі стоматологічного кабінету викрала ноутбук. На місці події поліцейські встановили, що зловмисник відчинив двері, проник у приміщення стоматологічного кабінету, звідки викрав ноутбук. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження за ч.З ст.185 Кримінального кодексу України. Проводяться заходи з метою встановлення особи, яка вчинила цей злочин.

1 червня до Косівського районного відділу поліції надійшли дві заяви за фактами ухиляння від сплати аліментів на утримання дітей. Одна заява — від мешканки Коломийського району, друга — від жительки Кутської територіальної громади. За обома заявами дізнавачі розпочали кримінальні провадження за ч.1 ст.164 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді громадських робіт на строк від 80 до 120 годин, або арешту на строк до 3-х місяців, або обмеження волі на строк до 2-х років.

Косівський РВП ГУНП.
«Гуцульський край», №23, 4.06.2021 року

Share