Косів туристичний
Пандемія внесла зміни у туризм. Проте закордонний відпочинок можна поміняти на бюджетний вітчизняний. Гостинна Косівщина наприклад, має чим приємно здивувати. Також про цікаві локації в Косівському районі розповів місцевий гід.
Поки одні лише планують спробувати на смак гірські пригоди, інші вже повертаються із мандрів. З десяток років за порцією приємних вражень гід Тарас Пасимок вирушає в гори. Причому вибирає локації в рідній Косівщині. Іноді навіть у дощ…
Разом із декількома друзями мандрівник наповнює статтями сайти «ВелоКосів», «МапаКосів» та «Гуцулія». Проект налічує приблизно тисячу публікацій та світлин. Перший стане у нагоді для вело мандрівок, другий для піших походів, а третій присвячений етнографії.
Одному із проектів – «МапіКосів» десять років. На сайті близько трьохсот статей. Це описи пішохідних маршрутів. Найпопулярнішу статтю «Похід на Писаний Камінь» переглянуло майже сорок тисяч осіб.
Окрім того на сайті більше п’ятдесяти GPS-треків. Вони орієнтують на місцевості та ведуть до потрібного туристичного місця на Косівщині чи Верховинщині. Розробленими маршрутами скористалися чимало людей.
https://www.facebook.com/mapakosiv/videos/3002937259755620/
В соціальній мережі фейсбук Тарас Пасимок тринадцять років тому створив групу «Місто Косів». З того часу є її адміністратором. Тарас розповідає, що в ній про події Косівщини, а також посилання на пізнавальні статті. Спільнота налічує 30 тисяч людей.
Мандрівник веде до найбільш популярних місць відпочинку в Косові. Похід від центру до косівських перлин займає не більше двох годин. Крім цього мистецька столиця тішить сувенірними крамничками. А у суботу бринить колоритний Косівський базар. Тарас ділиться – в напрямку Верховини є культові місця. Відвідати їх щороку приїздить сотні туристів. Карпати, які по іншій бік Косова, ближче до Яблунова, теж мають що запропонувати у плані туризму.
За десять років журналістської діяльності Тарас Пасимок не раз стикався із плагіатом. Каже – це образливо, бо у громадську ініціативу вкладає душу.
Карантин мандрівника пройшов із користю. Вдалося перевиконати річний план. Тарас відвідав усі місця зі списку на 2020. Загалом, щорічно гід відвідує більше тридцяти. Тепер разом із друзями розмірковує про подорожі всією західною Україною.
Авторка відео, фото і тексту Марія СТРУК.
Найпопулярніша стаття сайту МапаКосів має 40-000 переглядів
Похід на Писаний Камінь
https://mapakosiv.if.ua/108/
«Похід на Писаний Камінь» переглянуло 50 тисяч осіб.
https://mapakosiv.if.ua/108/
Додайте в статтю:
Проекту «МапаКосів» — 10 років!
https://mapakosiv.if.ua/2830/
За місяць +1000 переглядів! Аж дивно чому так багато не в туристичний сезон)
Найпопулярніша стаття сайту МапаКосів має 60-000 переглядів
Похід на Писаний Камінь
https://mapakosiv.if.ua/108/
Пост вдячності 7 (підсумки 2022 року)
https://kosivart.if.ua/2022/11/13/11616/
Це просто суперовий гід ,процвітання тобі Тарас Пасимок !!!
[…] гід, журналіст та громадський активіст Тарас Пасимок розробив та описав близько 1000 маршрутів та […]
[…] Косів – місто в Івано-Франківській області та районний центр Косівського району, розташоване біля підніжжя Українських Карпат, вважається одним із центрів Гуцульщини. У 2001 році отримав статус історичного міста, а у 2004 новий статус – місто-курорт. […]
[…] облдержадміністрації висловлює вдячність Тарасу Пасимку за участь у заході та цінні поради щодо розвитку […]
[…] Косів туристичний […]
[…] Косів – місто в Івано-Франківській області та районний центр Косівського району, розташоване біля підніжжя Українських Карпат, вважається одним із центрів Гуцульщини. […]
[…] Косів туристичний […]
[…] Косівщина Туристична […]
Вже 30 тисяч переглядів в статті! Значить тема цікава! Разом сила!
[…] Туристський похід за маршрутом: Текуча – Акрешора, зібрав знову гуртківців до пізнання історії свого краю, а відвідини музею Володимира Петрука неабияк заохотили ще глибше пізнавати своє гуцульське коріння. […]
[…] Косів – місто в Івано-Франківській області та районний центр Косівського району, розташоване біля підніжжя Українських Карпат, вважається одним із центрів Гуцульщини. […]