У Косові відбувся шаховий турнір

За сприяння служби у справах дітей і сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації у приміщенні навчального центру «ОМВКЕ» пройшла відкрита першість м. Косова серед дітей і юнацтва зі швидких шахів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У змаганнях взяли участь 24 юних спортсмени із сіл Бабина, Соколівки, Старого Косова, Вербовця, Смодної, Рожнівської ОТГ м. Косова. Змагання проводили у сім турів за швейцарською системою.

Переможцем турніру став Богдан Вишницький, друге місце посів Богдан Павлюк (обидва — з села Смодної), третє місце — у Тараса Іванюка з с. Бабина. Усі вони набрали по шість очок, і тільки додаткові показники визначили місця.

Серед дівчат кращою була Ярина Швед з Косова (загальне п’яте місце), другою стала Андріана Крутоголова з Рожнова, третє місце посіла Софія Шевчук з Косова. Наймолодша учасниця першості — шестирічна Аня Волощук з Косова. Переможця турніру нагородили перехідним кубком. Призерів змагань і наймолодшу учасницю відзначили грамотами сектору у справах молоді та спорту РДА. Кожен учасник отримав подарунки, про які подбала служба у справах дітей РДА.

Володимир ХЛОПКОВ,
керівник РШШК «Етюд».
«Гуцульський край», №23, 5.06.2020 року

Share