Інформаційний проект «Місто Косів»

Інформаційний проект «Місто КОСІВ» в соціальних мережах існує на громадських засадах вже більше 10-ми років. Його основна мета – це інформування громади Косова та району про важливі події в Україні та Гуцульщині, а також максимальна реклама нашого містечка в Інтернеті, для збільшення кількості українських та іноземних туристів.

На сьогодні – це найбільш чисельна спільнота міста та Косівсього району в соціальних мережах, яка нараховує 30000 на «Фейсбуці» – http://fb.com/groups/kosiv.ua.

Важливу роль в житті громади проект відіграв під час подій «ЄвроМайдану» в 2013–2014 роках, інформуючи косівчан про важливість протестів. В 2015 році для Косівського волонтерського руху «Свій за Свого» від проекту на підтримку української армії було передано 5600 грн.

За 8 років існування проект «Місто КОСІВ» безліч разів виступав інформаційним партнером корисних і важливих культурних подій Гуцульщини: фестиваль «Лудинє», «Черемош-фест», «Купала в Косові», «Мальований Дзбаник», «Березів-Бандер-фест», «Етно-вечірки в Косові»; інформаційною підтримкою для важливих громадських ініціатив міста: «ВелоКосів», «МапаКосів», «Гуцулія», волонтерський рух «Свій за Свого», «Відкрита школа патріотизму», «Дримба ТВ», реабілітаційний табір для бійців АТО «З любов’ю у серці», журналу «Гуцули і Гуцульщина», Благодійна Організація «Дім Для Друга» (для безпритульних тварин); поширень мотиваційних відео Володимира Заграновського, аудіозаписів місцевих музичних гуртів, фотографій Андрія Близнюка та багатьох інших фотохудожників.

В рамках даного проекту, спільно із небайдужими косівчанами, проводяться щорічні екологічні акції – прибирання сміття в найбільш популярних туристичних місцях Косова: на горі Остра, на Гуці, Міській Горі, Скалах та вулиці над Гуком. Також проект інформаційно активно протидіє будівництву міні-ГЕСів на гірських річках у Верховинському та Косівському районах Карпат. В 2015 році, в рамках проекту, було організовано і проведено «Перший Велопарад Дівчат у Косові».

Інформація, що публікується в спільнотах проекту «Місто КОСІВ» регулярно з’являється на сторінках Івано-Франківських порталів: «Курс», «Галка», «Вікна», «Фіртка», «Версії» та на багатьох інших всеукраїнських та регіональних сайтах.

Аудиторія інформаційного проекту зростає кожного дня – це і не дивно, адже Косівський район і місто Косів фактично живе в інформаційному вакуумі, де на 100 000 населення практично немає сучасних  Інтернет-ЗМІ.

Кожного дня, з року в рік, ми знаходимо для вас цікаву інформацію про наше містечко та Гуцульщину – все це робиться безкоштовно, на громадських засадах. Для того, щоб проект активно розвивався і надалі, потрібна ваша фінансова підтримка та активна участь!

Користуючись нагодою висловлюю щиру подяку Станіставу Михайлюку, Богдану Павлюку, Олесі Левицькій, а також всім меценатам, рекламодавцям, спонсорам та просто небайдужим людям за підтримку проекту «Місто КОСІВ».

Як допомогти проекту «Місто КОСІВ»?

  1. Долучитись в соціальних мережах та запросити друзів;
  2. Розмістити в спільнотах проекту: статті, фото, відео чи іншу інформацію про події в Косові та районі;
  3. Підтримати інформаційний проект фінансово;
  4. Розмістити рекламу (в тому числі політичну) та приватні оголошення на сторінках інформаційного проекту.

Деталі за тел. – 097-155-84-87.

З повагою,
Тарас Пасимок – журналіст, громадський активіст, засновник та адміністратор проекту «Місто КОСІВ».

Share