«З любов’ю в серці!»

Саме так ми назвали реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО. Ідея проведення такого табору виникла під час благодійного Великодного ярмарку від Косівського Арт-Майдану, а всі отримані кошти було вирішено спрямувати на її реалізацію.

«З любов’ю в серці!» фото

І ось, 25 червня на території Шешорського лісництва НПП «Гуцульщина», наш табір розпочав свою роботу. Сім неймовірно чудових і ясних днів у мальовничих і гостинних Шешорах. «Ясних» не тому, що була сонячна погода, а тому, що вони були осяяні любов’ю і щирістю людей, які тут зійшлися.

До табору на відпочинок приїхали бійці 2-гої штурмової роти 5-го окремого батальйону ДУК «Правий Сектор» та батальйону спеціального призначення «Донбас», БПСМОП «Луганськ 1» та 90-ого окремого аеромобільного батальйону «Кіборги», 24-ої окремої механізованої бригади та батальйону імені Кульчицького, а також члени сімей деяких бійців (всього 18 осіб). Воїни «світла» і «добра»!

Тепер, після знайомства та спілкування з бійцями можемо впевнено сказати — це справді про НИХ! Дивовижно, як їм, пройшовши крізь горнило війни, вдається залишатися такими правдивими і людяними.

Знаєте, ми навіть не будемо робити спроб описати атмосферу, яка панувала у таборі. І не тому, що нема чого сказати, а тому, що словами цього не передати. Переконайтеся самі, переглянувши відео-репортажі про табір на каналі «ДРИМБА ТВ». Ми просто хочемо ще раз подякувати нашим захисникам за те, що вони у нас є.

Вони — наша гордість! Вони — наша надія! Ми пишаємося знайомством та дружбою з Ними!

Щиру подяку висловлюємо всім, хто відгукнувся на нашу ініціативу та, тим чи іншим чином, долучився до її реалізації. Таких небайдужих людей на Косівщині виявилося чимало, тому згадати усіх поіменно є просто неможливим. Але саме завдяки підтримці та допомозі кожного з Вас дана ідея була втілена у життя. А справді неоціненним є не стільки матеріальний чи фінансовий внесок, скільки щирий відгук душі кожного, хто не залишився осторонь. І цю щирість та любов наші гості відчули в повній мірі, про що свідчать їхні записи у табірній «Книзі скарг та відгуків»

PS. За інформацією з передової, хлопці вже утворили чергу з бажаючих приїхати до нашого табору знову. Отож, шановні краяни, відступати нікуди! Готуємося до наступної табірної зміни, яку плануємо провести вже ближчим часом, і сподіваємося на Вашу допомогу та підтримку.

Оргкомітет табору «З любов’ю в серці» Тетяна Костинюк та Оксана Соколюк (к/т: 0676765793)

Фотографії Тетяни Костинюк

Share