Всеукраїнський конкурс “Приязна адміністрація”

З метою удосконалення роботи органів виконавчої влади з громадськістю щодо поліпшення якості послуг та своєчасності їх надання, підвищення рівня відкритості та прозорості у діяльності органів виконавчої влади, спрямування роботи державних службовців на задоволення потреб громадян, формування високого рівня особистісних, професійних та етичних якостей державних службовців постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. N 933 з 2008 року започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу “Приязна адміністрація”.

За умовами конкурсу в приміщенні райдержадміністрації розміщено інформацію щодо регламенту діяльності та про участь райдержадміністрації у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація».

Усім бажаючим райдержадміністрація надасть вільний доступ до анкет споживача послуг щодо задоволення їх очікувань, а також інформації щодо адреси розміщення анкети в електронному вигляді.

Відвідувачі будуть забезпечені конвертами для відправки анкет з адресою Організаційного комітету.
Незалежні оцінювачі (громадяни, які звертаються до райдержадміністрації за наданням послуг, інші особи) заповнюють анкети, або надають інформацію щодо якості надання послуг органом на паперових носіях чи електронним повідомленням на адресу: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 15, Головне управління державної служби України або в електронному вигляді на електронну адресу: priyazna-adm@guds.gov.ua.

Переможці Конкурсу визначаються за результатами:

  • аналізу інформацій наведених в анкетах учасника Конкурсу;
  • перевірок експертних груп;
  • оцінювання громадянами роботи органів виконавчої влади в анкетах споживача управлінських послуг.

Переможцями Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» визнаються органи виконавчої влади відповідно до номінацій, які досягнули найкращих результатів у питаннях відкритості, прозорості та якості і своєчасності надання послуг.

Просимо усіх бажаючих взяти участь в оцінюванні роботи райдержадміністрації, заповнивши анкети споживача послуг.

Share