Надія Ходан — учитель доброти и вимогливості

Хто знає Надію Юріївну Ходан, відзначає, що вона є привітною і доброю, але водночас дуже вимогливою. Про це можна почути від учителів Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Смоднянської санаторної школи-інтернату, де навчала учнів історії, її однокурсників по Івано-Франківському педагогічному інституті, від колег по нинішній роботі.

А Надія Юріївна — начальник інформаційно-аналітичного відділу управління внутрішньої політики Головного управління правової роботи та внутрішньої політики облдержадміністрації. Працює на цій посаді з часу, коли її чоловік Ярослав Михайлович Ходан, який очолював нашу районну держадміністрацію в найбільш кризовий період /1991-1998 роки/, став начальником обласної служби захисту прав споживачів.

Разом із ним виховали двох дітей. Донька Ірина після закінчення Івано-Франківської державної медичної академії працює лікарем-ординатором відділення судинної неврології Косівської центральної лікарні, користується високою повагою серед колег і хворих. Син Юрій закінчив Харківську юридичну академію, є досить пунктуальним і справедливим працівником управління СБУ в Івано-Франківській області.

Як зізнається Ірина, Надія Юріївна і далі дуже вимоглива до уже дорослих дітей, постійно нагадує, що треба берегти честь, відповідально ставитись до кожного свого вчинку.

29 вересня у Надії Юріївни — ювілейний День народження. Хай Бог благословить її на довголіття, гарне здоров’я, хай для неї — учителя доброти і чесності — буде привітним і цобрим світ, хай завжди супроводжують радість і людська повага. Цього їй бажають голови райдержадміністрації та районної ради Ярослав Шинкарук та Руслан Присяжний, колишні колеги по роботі, друзі й знайомі з рідного Косова.

Share