«Скутеризація» — медики б’ють тривогу

Повальна «скутеризація», що останнім часом охопила нашу молодь, не може не хвипювати медичну громадськість району. Адже плачевні результати цього суперзахоплення. На жаль, надто часто в нічний і денний час, свята і будні працівникам Кутської швидкої допомоги доводиться надавати невідкладну допомогу травмованим водіям.

По дорогах і вулицях нашого району на тих скутерах їздять діти, трохи не дитсадкового віку.

Дивує, по-перше, що це бездумно дозволяють батьки (бо ж вони купують скутери для своїх чад). А, по-друге, не так давно і школа, і працівники ДПС, навіть дільничні інспектори вели цілеспрямовану боротьбу з велосипедистами, яким не сповнилось 14 років. Навіть штрафували батьків, чиї діти появлялися на велосипедах там, де відбувається інтенсивний дорожній рух.

А що ж тепер? Чому ні батьків, ні громадськість, ні органи, що безпосередньо несуть відповідальність за безпеку руху, не хвилює те, що катання на скутерах без знання правил дорожнього руху, без навиків поведінки на переповненій транспортом трасі закінчується трагічно?

Медичний колектив Кутської МЛ звертається, насамперед, до батьків, до районної ради, а відтак — до працівників ДПС та органів внутрішніх справ з тривожним попередженням: ситуація на дорогах району вийшла з-під контролю.

Подбаймо про життя і здоров’я наших дітей.

Батьки, не робіть таких щедрих подарунків своїм неповнолітнім дітям. В будь-який час ви можете втрати їх. Перевантажена автомобільна дорога не місце для розваг підлітків-скутеристів.

Зіна Томащук —
за дорученням працівників
Кутської міської лікарні.

Share