Дитяче свято в Кутах

У Кутах уже другий рік, завдяки Кутському осередку ВО «Батьківщина», проходить дуже цікаве і масове свято малюнка на асфальті.

Для дітей було закуплено крейду, для учнів школи мистецтв – ватман і гуаш. Ведуча свята А. І. Лазорик запросила на сцену дітей, організаторів та журі.

Голова Кутського осередку ВО «Батьківщина» М. І. Забронський привітав присутніх зі святом і побажав дітям здоров’я, наснаги і, звичайно ж, перемоги.

Також М. І. Забронський подякував однопартійцям і меценатам, які надали фінансову допомогу у проведенні цієї акції, а саме: Кутській селищній раді, В. В. Баб’юку, П. Я. Гулію, І. Р. Чепілю, З. І. Баб’юку, Ю. М. Мусі, В. І. Медведенко, М. М. Глібчуку.

У цьому важливому заході взяли участь 150 дітей, серед яких найменші — чотирирічні.
Малювали на тему «Моя Батьківщина, моя родина».

Малюнки настільки професійно виконано, що журі змушене були оголосити аж 3 перших місця. Також члени журі оголосили імена конкурсантів, які зайняли три других і три третіх місця.

Учасники були дуже задоволені, бо нагороди чекали не тільки тих, хто завоював призові місця, а й всіх інших. Для присутніх була організована концертна програма та молодіжна дискотека. Цілий день в Кутах у парку лунала музика, дитячий сміх. Приємно, коли всі разом дбають і роблять добру справу.

Анастасія Лазорик,
член оргкомітету.

Share