Теніс — здобутки косівчан

27-28 грудня 2008 року в м. Коломиї відбувся ІІ-ий міжобласний новорічний турнір з настільного тенісу, який організували і провели відділ сім’ї, молоді і спорту Коломийської райдержадміністрації та федерація настільного тенісу Коломийського району. В змаганнях взяли участь спортсмени нашої області та гості з Тернопільщини.

Змагання проводились за віковими категоріями. В наймолодшій групі (до 16 років) вихованець Косівської ДЮСШ Олексій Келибай став переможцем. У призери потрапив, завоювавши третє місце, ще один представник Косівщини — Володимир Дворник. Безумовно, це великий успіх юних косівчан, який свідчить про те, що в Косові цей вид спорту розвивається, в чому заслуга як дирекції Косівської ДЮСШ, так і їх тренерів.

До речі, тренер Косівської ДЮСШ Назарій Ковальчук також брав участь у цих змаганнях. У віковій групі до 30 років він став переможцем. Це є добрим прикладом для юних тенісистів.

Непогано виступили і наші ветерани, хоча в призери і не пробилися. Переможці і призери були нагороджені грамотами і цінними подарунками.

Хочеться подякувати дирекції Косівської ДЮСШ за надану спонсорську допомогу – виділення транспорту для поїздки спортсменів на змагання.